Zájmové kroužky na školní rok 2024/2025

Vážení rodiče,
věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím, které se týkají přihlašování do zájmových kroužků pořádaných základní školou.
Přihlašování pro žáky naší školy bude probíhat pouze prostřednictvím Edupage v sekci Přihlašování/Průzkumy. Kroužky, které si dítě v aplikaci vybere, musí rodič ještě potvrdit ze svého rodičovského účtu v Edupage. Přihlašování je možné od 2. září do 22. září.
Údaje pro platby za kroužky (variabilní symbol, specifický symbol, číslo účtu) vystaví škola prostřednictvím Edupage přijatým jednotlivým účastníkům po uzavření přihlašování.
Přihláška v papírové podobě, kterou je možné stáhnout ze stránek školy nebo vyzvednout ve školní družině, je určena pouze pro zájemce z jiných škol a vyplněná se odevzdává do školní družiny.