Hry bez hranic

Počátkem června se uskutečnily ve školní družině HRY BEZ HRANIC. Děti byly rozděleny do 5 družstev a soutěžily  v neobvyklých disciplínách. Nejvíce byla potřeba spolupráce, koordinace, fandění a dobrá nálada. Většina her probíhala na sportovním hřišti za ZŠ, jeden den si děti vyzkoušely také překážkovou dráhu ve velké tělocvičně. V disciplínách si užily houpání na kruzích, prolézání, hody míčem, slalomy a spoustu skoků. Končily štafetovým během s vlastními vlajkami. Za velké nasazení, úžasnou atmosféru a opravdovou spolupráci byly děti odměněny medailemi, drobnými sladkostmi, domácími buchtami a nejúspěšnější družstvo vyhrálo čokoládový dort. Tématem č. 1 se v té chvíli stalo „dělení“ 😊. Podívejte se, jak se dětem dařilo.

Vychovatelky ŠD Iveta Lejsková a Veronika Pokorná