Předvánoční výlet do Brna

V předvánočním čase v pondělí 19. 12. si vyjeli žáci tříd 3. A, 4. A a 4. C spolu se svými třídními učitelkami a asistentkami do Brna do kina.

Nejprve malí školáci navštívili náměstí Svobody a Dominikánské náměstí, kde mohli obdivovat velký, krásně nazdobený vánoční strom, vánoční stánky se suvenýry a obří dřevěný betlém s Marií, Josefem, Ježíškem a dalšími postavami a zvířaty v životní velikosti.

Po procházce po vánočně nazdobeném Brně děti usedly do sedadel v Univerzitním kině Scala, kde zhlédly animovaný film Mikulášovy patálie: Jak to celé začalo.

Sváteční výlet se vydařil. A protože si všechny děti zazvonily i na vánoční zvonek na Dominikánském náměstí, jistě se všem splní i ta nejtajnější přání.

Mgr. Jitka Ponzerová