naše logo

menu

úvodní stránka
historie školy
kontakty
školní rok
důležité termíny
dokumenty
tiskopisy ke stažení
školská rada
žákovský parlament
školní družiny
školní klub
školní jídelna
prevence rizikového chování
výchovný poradce
projekt Ekoškola
pověřenec pro ochranu osobních údajů
akce + fotogalerie
napsali o nás v tisku
poděkování sponzorům
registr oznámení
napište nám
autor stránek

dětský letní tábor

tábor




školní klub - 2017/2018


Turnaj v přehazované - 2.stupeň

„Přehazovaná - II. stupeň“:
1.místo – 8.A
2.místo – 9.A
3.místo – 7.A
4.místo – 6.A
5.místo – 6.B

Hráči: 
6.A – 
Jakub Zelinka
Jakub Věchet
Tarodi Patrik
Tůma Lukáš
Fanta Daniel
Hanzlíček David
Krybus Jiří
Ledníková Sandra

6.B – 
Zoubková Michaela
Veverka Kamil
Hradilová Natálie
Věchetová Eliška
Bedřich Ondřej
Lazók Patrik
Adam Martin

7.A –
Húšek Adam
Chotovinský Filip
Burýšek Stanislav
Adam David
Petláková Zuzana
Sedlaříková Adéla
Herzánová Veronika
Šeda Michael

7.B –
Šebestová Aneta
Dohnálková Tereza
Holečková Anna
Skopálová Klára
Bystřická Lucie
Košarišťanová Lucie
Vymazalová Vendula
Válková Kristýna

8.A –
Nádeníčková Natálie
Urbánková Kamila
Šimbera Jaromír
Hanáková Liliana
Kohoutková Nikol
Mondeková Julie
Zvonař David
Bálka Petr
Vráželová Kristýna

9.A –
Jakubčíková Kamila
Šimberová Lenka
Skácelík Lukáš
Dofková Lucie
Strouhalová Monika
Kratochvíl Tomáš
Skopálová Nikola



 

úřední e-deska

úřední e-deska

jídelna

objednat jídlo

Jak postupovat

Edupage

učitelé ZŠ

učitelé ZŠ

naše třídy

naše třídy

akce - školní klub

nové fotografie

ŠD 1. oddělení

ŠD 2. oddělení - březen, duben

ŠD-4 jarní tvoření

ŠD-3 - soutěž
v prezentování vtipů - aneb - úsměv nám sluší

ŠD-3 - budoucí architekti a konstruktéři

ŠD-3 - módní přehlídka pana Apríl

ŠD-3 jarní tvoření

ŠD-4 jarní tvoření

Březen v 1. oddělení

ŠD - 2.odd. leden - únor

ŠD-3 se připravuje na maškarním bál

březen ŠD-4

ŠD - 3 únor, březen

ŠD - 4. oddělení únor

Únor v 1. oddělení

Leden v 1. oddělení

ŠD - 2. odd. Vánoce

ŠD - 2. odd. listopad - prosinec

Vyrábíme ovečky - ŠD - 3.oddělení

3.oddělení ŠD - projekt Sněhulákov

4.oddělení ŠD - projekt Sněhulákov

4.oddělení ŠD - stavby z kartonu

Prosinec
v 1. oddělení

Prosinec ŠD-3

ŠD-4 - výroba betlémů

ŠD-3 - výroba věnečků

Listopad
v 1. oddělení

ŠD-4 - březová víla

ŠD-4 - strašidelný hrad

ŠD-3 - návrhy známek
ke 100.výročí vzniku samostatného Československa

3.oddělení ŠD - vítězové soutěže ke 100. výročí vzniku samostatného Československa

ŠD 2. odd. září - říjen

Září v 1. oddělení

ŠD-3.oddělení - září

4.oddělení ŠD - podzimní tvoření

ŠD - 3.oddělení, vyhodnocení celoroční družinové soutěže - Klíče
k vlastnostem dobrého kamaráda
a správného člověka

ŠD-3.oddělení malované kamínky
ke Dni otců

ŠD-3.oddělení - vyhodnocení soutěže Talent školní družiny

ŠD-4.oddělení

ŠD-3.oddělení jaro

ŠD-4 únor

ŠD-4 výroba sněhuláků

ŠD-3 vyhodnocení soutěže ve hře člověče, nezlob se

Výroba koní ŠD-4

ŠD-4 vyhodnocení soutěže
v piškvorkách

ŠD -3 leden

ŠD-3 vyrábíme sněžítka

Brýle ŠD-4

ŠD-3 Prosinec

ŠD-3 Mikuláš

ŠD-4 vyrábění

ŠD 4 - projekt továrna na čokoládu

Martinské hrátky
v ŠD-3

Podzimní tvoření
v 1. oddělení

ŠD-4, projekt Titanik

Praktikantka Kristýnka ve ŠD-3

ŠD 3.oddělení - listohraní

ŠD 4.oddělení - vyhodnocení listohraní a výroba broučků

ŠD 3.oddělení - lucerničky

ŠD 3.oddělení - připravujeme ovocné talíře

ŠD 3.oddělení - podzim v ŠD

ŠD 4.oddělení - tvoření 

září ŠD - 3.oddělení

ŠD 4.oddělení - listohraní

ŠD 4.oddělení - šijeme

ŠD 1.+2.oddělení

Červen v ŠD-3

Praktikantka Veronika - ŠD - 3. oddělení

Čarodějnice
ve školní družině - ŠD - 3. oddělení

Zajímá nás příroda - ŠD - 3. oddělení

Vyhodnocení kroketu - ŠD
  - 3. oddělení

Den matek - ŠD - 3. oddělení

Tančíme - ŠD
- 3. oddělení

Malujeme - ŠD
- 3. oddělení

Jaro - ŠD
- 3. oddělení